SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wireless Fly Air Mouse Keyboard Touchpad
Çmimi :
€15.90
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '15
ID e produktit :
42694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wireless Testatur dhe maus per paisje te ndryshme i ka dy funsksione si maus dhe si testatur
Lidhje me Blutooth me te gjitha pajisjet si psh:
Smart TV, PC, Laptop, Android TV Box, Smart Phone, Etj

Ne Paket:
1 x Wireless Fly Air Mouse Keyboard
1 x Usb cable
1 x Manuali
Informata rreth publikuesit
KohaTech
Viti
37745275077
Viti [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »