SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepize (PC)
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '14
ID e produktit :
42909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepizen pentium 4 Compaq me kto performanca:
Hdd 80 gb Ram memorie 512 mb 1.3ghz(2cpu) AMD Dvd\rw dhe Cd\rw .
Informata rreth publikuesit
Adhurim
Ferizaj
044790799
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »