SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ipod 8gb
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '14
ID e produktit :
42921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ipode 1 generation ne gjendje te rregullt 8 gb
me version 7.0.1 te iphone 4 s dhe 5 . Eshte i perdorur
Informata rreth publikuesit
Adhurim
Ferizaj
044790799
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »