SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHESIM Mobilje,tepih,dy komoda,tavolin dhe lluster
Çmimi :
€399.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '14
ID e produktit :
43059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit
Shesim komplet Mobiljet Treshe, Dyshe dhe Nje Fotele, te gjitha kane mundesin e shtrirjes per fjetje . - Po ashtu vjen edhe tepihin kinez me madhesi 2.50cm me 3.50cm - - 2 Komoda per TV dhe Tavolina me lluster. cmimi teper i arsyeshem te gjitha jane te ruajtura pa dentime.

045 / 663 - 933
Informata rreth publikuesit
Granit
Kosovo
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »