SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PIXEL PRO | KOKE PER KRAN | PAN & TILT | SUPER CMIME!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '17
ID e produktit :
43086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 - video 1 >>> www.youtube.com/watch?v=BSeHCvEMQs4 
- video 2 >>> www.youtube.com/watch?v=tZ4ParP2x8g 

#tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera koke kry mirrorless blic kran rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma aheng muzike dj pixelpro 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »