SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PIXEL PRO | DJI PHANTOM 3 | 4K | 2015
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
ID e produktit :
43087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


DJI Phantom 3 - DRON PROFESIONAL 2015

> SONY EXMOR SENZOR
> VIDEO 4K [MPEG-4 AVC/H.264]
DCI 4K @25p / UHD 4K @30p
1080p @60p / 720p @60p
> FOTO 12 Mega Pixel (4000 x 3000) JPEG, DNG RAW
> GIMBAL STABILIZER PER XHIRIM STABIL
> SOFTWER PER MONITORIM DHE DIRIGJIM - DJI Pilot
> STABILIZERI KONTROLLOHET EDHE PREJ TOKES
> GPS SISTEM PER SIGURI NE AJER
> FLUTURIM AUTOMATIK / RIKTHIM AUTOMATIK NE BAZE
> SENZOR PER FLUTURIM BRENDA LOKALEVE/SHTEPIVE
> KOHA NE AJER 23 MINUTA
> BATERI INTELEGJENTE LiPo
> LARTESIA MAKSIMALE 6000METRA
> DISTANCA E KONTROLLIMIT 2KM
> GARANCION 12 MUAJtag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »