SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KURS PËR DIZAJN GRAFIK
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
43157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prishtinë (Afer AAK-se)
NA KONTAKTONI: 044180081 Mob/Viber/WhatsApp/Skype
E-MAIL: info@kursperdizajn.com

Ferizaj - TE SHTUNEN 12-16
Lokacioni: Ne rr. e Gjilanit perballe mishtores Ballkani 1 gjendet Rruga Tirana, ne jemi pikerisht ne objektin Frasheri Center, Ferizaj

ÇKA OFROJMË NE?
Shkollimi specifik për dizajn grafik dhe multimedia, që ne ju ofrojmë, ju parapërgatit që të jeni sa më kreativë gjatë përdorimit të programeve softuerike për grafikë. Gjatë ndjekjes së kursit ju do të njiheni me parimet e dizajnit, si dhe me pjesën tjetër të materialit multimedial. Programi ynë përfshin fushat e dizajnit grafik, të komunikimit vizual, të multimedias, interaktive dhe parimet dinamike vizuale të prodhimit.

DIZAJNI DHE SHTYPI
Në këtë program do të mësoni gjithçka për dizajnin e ambalazhit, për dizajnin e materialeve të shtypura e promovuese, si logo, posterë, billbordë, pajisje të ndryshme reklamuese, aplikacionin e dizajnit të tekstilit, parapërgatitjen për shtyp, faqosjen, dizajnin e identitetit të korporatave, broshura dhe përgatitjen grafike të librit, të gazetave e të revistave të shtypura e digjitale. Programi ynë ju ofron aftësimin bazik në programet Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Ilustrator, CorelDraw, QuarkXPress dhe programe të tjera grafike të popullarizuara.

VIDEO DHE PRODUKSIONI
Ju do të jeni të aftë të krijoni efekte speciale të animacionit dhe të videos Të gjitha këto do t'i punoni me programet softuerike Adobe Premier, Adobe After Effects, në programin e përpunimit të zërit Cool Edit Pro etj.

KOHËZGJATJA, CERTIFIKATA DHE REFERENCA E PUNËS
4 muaj i nevojiten një kursisti që t’i përvetësojë njohuritë kryesore për përdorimin e softuerit grafik. Andaj çdo katër muaj kursisti do të gradohet me nga një nivel që i ndihmon për praktikë dhe pas saj për punësim. Secili prej kursistëve që ndjek kursin deri 12 muaj pajiset me referencë për praktikë te kompanitë vendore dhe botërore.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »