SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HTC One M8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '14
ID e produktit :
43211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telefonin (Smartphone) te ardhur nga Gjermania. Eshte i perdorur shume pak, dhe nuk ka kurfar gervishtje apo mangesi tjera.

Memoria interne eshte 16 GB me mundesi zgjatjeje ne 128 GB (mircoSD).

Detaje teknike i keni ne: www.phonearena.com/phones/HTC-One-M8_id8242 
Informata rreth publikuesit
Fis
Prishtinë
044168531
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »