SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES SAMSUNG GALAXY S4
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '14
ID e produktit :
43253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung galaxy s4 ne gjendje te rregullt vetem ka nevoj per nje ndrrim ekrani qe kushton 20 euro
E kete une ua heki nga qmimi qe po e shihni ne ekran
Ai eshte i perdorur 6 muaj dhe ai vjen me 2 case (fotrrola)
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »