SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CARPISA | BM | Corinna-Medium
Çmimi :
€17.90
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '14
ID e produktit :
43458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çantë për plazhë,e thurur me fije plastike dhe stil etik..
Dimension:
22cm x 27cm x 14cm
Informata rreth publikuesit
Carpisa
Prishtinë
+37744869164
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »