SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Biçikleta
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '14
ID e produktit :
43626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Biçikleta "Capriolo" është prej aluminit si dhe është në gjendje të rregullt.
Është e ardhur prej Sërbis, e papërdorur..
Informata rreth publikuesit
kenan
Prishtinë
044374439
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »