SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tobler Skele
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '14
ID e produktit :
43631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dhe Ipen me Qera Skelet. Sasia deri ne 40 000 m2. Qmimi per shitje ne m2 prej 13e m2 deri ne 30e m2 dallimi eshte e perdorur dhe e re. Qmimi per Qera 0.10cent m2 ne dite me montim si dhe 0.5cent m2 ne dite pa montim. Per qdo Informat na kontaktoni ne numrat e telefonit:

+37744841783

+37745848054

+38649701717

www.toblerskele-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »