SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ore diesel
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '14
ID e produktit :
43674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes oren diesel gjysem origjinal e cila eshte bler ne zurich te zvicres ora eshte e perdorur 2 muaj nga un dhe tani e kam hjekur merakun per te dhe e shes nese eshte kismet dhe per ju eshte vetem 95 euro ndersa eshte bler 260chf
Informata rreth publikuesit
Armendi
Gjilan
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »