SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Biçikleta
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '15
ID e produktit :
43742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bicikleta është e importuar nga Gjermania, është e aluminit dhe të gjitha pjesët i ka Shimano origjinal ...
Informata rreth publikuesit
ar
Lipjan
045581469
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »