SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kryejme punime elektrike
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
ID e produktit :
43768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ELEKTRO FATI .Bejme instalime elektrike ne shtepi private , ne ndertesa banimi , si dhe riparime elektrike. Ju garantojm cilesi. Nr i tel : 044 201=612 Nr i viberit: +37744573470 email. lavdi.g-g@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Lipjan
044573470
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »