SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Roleta Bliri - Roleta te Jashtme nga Alumini dhe Plastika
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
ID e produktit :
43801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Roleta Bliri, ju ofron Roleta te Jashtme nga Alumini dhe Plastika me nje qmim shume te volitshem.

Roleta Bliri ju garanton çmimet me te lira ne treg, ne cilesi te larte, si dhe garancion mbi 5 vjet. Punojm ne te gjithe Territorin e Kosoves.

Keto roleta sherbejn per ndalimin e drites pra erresimin total te dhomes, mbrojtjes nga Dielli, ndalon te ftoftit deri ne 10% si dhe zvoglon zhurmen.
Njoftojm diasporen se munden me porosit roleta pa qen prezent, dhe se garantojm ne kualitetin tone.

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne numrat:
044/ 200 070.
045/ 661 844(viber, what's app).
049/ 401 904.

Na ndiqni ne Facebook: www.facebook.com/roleta.bliri 
Informata rreth publikuesit
Roleta Bliri
Drenas
044200070
Drenas - Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »