SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fabrike per prodhimin e Bukes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '14
ID e produktit :
43835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes makinerite per prodhimin e bukes ne mase.
Makinerite jane te perdorura dhe ne gjendje te mire, te gatshme
per prodhim, kane kapacitet te prodhimit rreth 3 mije buke ne ore.
Mund te aktivizohen me, plin, nafte, rryme, dru etj

Per me shume kontaktoni 044 11 44 53
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044 316 021
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »