SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTA VERORE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '14
ID e produktit :
43912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetem me nje status: #inox ne facebook te INOXGjakove, ju perfitoni dhurate dhe 5% zbritje ne dollapa, tushkabina, pllaka, aksesoar, rubineta (bateria)
Rr Tirana Pn (tranzit) & Rr Skenderbeu (ish poligoni)

facebook: INOXGjakove www.facebook.com/InoxGjakove?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
INOX
Gjakovë
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »