SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejm sherbime
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '14
ID e produktit :
43921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm rregullimin e dokumenteve te Serbis, gjegjesisht nxjerrim keto dokumentacione:
Certifikaten e Lindjes
Certifikaten e nenshtetesis
Certifikaten e Kurorzimit,
Nxjerrjen e Leternjofimit dhe Passaportes.

Per cdo info na kontaktoni edhe permes Viberit

+38162 718840
Informata rreth publikuesit
Sherbime
Prishtinë
+38162718840
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »