SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BOCA TE PLINIT ,TE REJA 20 LIT ,12 LIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '14
ID e produktit :
43969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NDRRONI BOCAT E PLINIT QE JU KA SKADUAR AFATI DHE QE JANE STERVJETRUARA ,MOS RREZIKONI ,BLENI BOCA TE REJA .
KEMI BOCA 12 LITRAVE DHE 20 LITRAVE ,ME GARANCION
SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC ,ELKOSIT NE FERIZAJ
TEL 044 205 539
Informata rreth publikuesit
AMIGO
Ferizaj
+37744205539
FERIZAJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »