SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Android TV box quad core (me kamer)
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '14
ID e produktit :
43980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo eshte nje paisje qe lidhet me TV dhe mundesh te instalosh apps te ndryshem si psh: Facebook, Viber, Skype, lojra etj.
Mund te shikosh super sportat HD, Kanalet e digit albit, Tring TV krejt Falas permes internetit
Informata rreth publikuesit
KohaTech
Viti
37745275077
Viti [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »