SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Embelsire Turke
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
4399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perberesit:

Pandispanja 1-re:
-2 veze
-1 filxhan i vogel sheqer
-1 luge (gjelle) kakao
-1 gote te vogel miell
dhe gjysem luge te vogel bakin (baking powder)

Pandispanja e 2-te:
-2 vez
-1 filxhan sheqer
- luge(gjelle) uji spanaqi-1 got te vogel miell + 1 luge miell
dhe gjysme luge te vogel bakin (Baikin Powder)

Perbergatiten 2 pandispanjat, veprohet hap pas hapi si ne keto fotografi, piqet ne 200° per 10min.
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »