SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Salce kosi me mjalte
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
4400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perbersit:

Ne nje filxhan çaji hedhim 4 luge gjelle salce kosi. Pastaj shtojme 1 luge kafeje me mjalte. I perziejme mire dhe mund ta perdorim.

Eshte shume e mire per ne mengjes.

Masa e pershkruar me larte eshte per nje person.
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »