SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mirëmbajtje dhe Formatizim të kompjuterëve.
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '14
ID e produktit :
44009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë servisimin dhe formatizimin e kompjuterëve, si dhe konfigurimin e paisjeve të internetit.
Për info dergoni email në : erjon45@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Erjon
Gjakovë
049189481
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »