SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma dhe fellne per Mercedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '14
ID e produktit :
44032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes goma dhe fellne per mercedes. Gomat jan shum te reja. Fellnet jan te pa demtuara dhe nuk kan gervishje.
Gomat ne foto jan te veres por i kemi edhe gomat e dimrit. Edhe ato gjithashtu jan shum te reja .
Gomat jan 205 --- 55 --- R16
Kontakto ne : 044-266-076 dhe ipko : 049-195-304
Informata rreth publikuesit
Ramiz
Deçan
044266076
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »