SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Më afër nga sa mendoni - Deborah Heneghan
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '14
ID e produktit :
44035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
"Më afër nga sa mendoni" nuk është thjesht një libër. Ky nuk është një nga ata librat e zakonshëm mbi hidhërimin që sjellin humbjet e njerëzve të dashur dhe trajtimi i vdekjes.
Nuk është as ndonjë prej atyre historive individuale që njerëzit "në këtë anë" përpiqen të kuptojnë sinjale të të dashurve nga "ana tjetër". Libra të tillë kanë vlerë reale, por ky libër ka më shumë. Shumë më tepër!

Thjeshtësisht për të thuhet: Një guidë për t'u lidhur me të dashurit në anën tjetër
Informata rreth publikuesit
Libraria Buzuku Bookshop
Prishtinë
044248934
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »