SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Portreti i Belinit - Jason Goodwin
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '14
ID e produktit :
44036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pas 'Pema e Jeniçerit' dhe 'Guri i Gjarprit' vjen në shqip libri i tretë me kryepersonazh Jashimin, detektivin osman. Ndër komente të revistave të ndryshme botërore, pos tjerash thuhet: 'Në librin "Portreti i Belinit", Goodwin dhe detektivi Jashim shpalosin aftësitë e tyre më të mira. Nëse doni vërtet të merrni arratinë nga kjo botë e sotme, e ftohtë dhe e mërzitshme, ky është libri që ju çon në një tjetër botë.'
Informata rreth publikuesit
Libraria Buzuku Bookshop
Prishtinë
044248934
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »