SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse per Kompjuterë
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt
ID e produktit :
44097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
INFORMATIKA ORGANIZOJM 14 KURSE PËR KOMPJUTERE
MS Windows 7
MS Word 2013
MS Excel 2013
MS Access2013
MS PowerPoint 2013
CorelDRAW X5
Internet Explorer 9.0
SQL Server 2008
MS Outlook 2013
MS Project 2013
Rrjeta kompjuterike
Servisimin e kompjuterëve
ArchiCAD 18
AutoCAD 2014

*************************************

14 KURSE PËR KOMPJUTERË - INFORMATIKA

-kurs te rregullt dhe intenziv
-përvojë 16 vjeqare
-27 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar

Tel: 044/213-937
prof. Ekrem Dragusha
e-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com 
Informata rreth publikuesit
Shkolla Informatika
Prishtinë
044 213937
Dardani-Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »