SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alexrande Jardin - Mos harro të më puthësh ose Zebra
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '14
ID e produktit :
44134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të gjithë mjaftohen duke ia fituar zemrën një femre që papritmas shfaqet në jetën e tyre. Po t'i rifitosh zemrën gruas sate pas pesëmbëdhjetë vjetësh martesë? Asnjë donzhuan imagjinar nuk do t'i futej kësaj ndërmarrjeje të rrezikshme. Dhe pikërisht kjo e mundonte Zebrën, sepse, jo më kot, Shekspiri, Stendali dhe autorët më mëdhenj nuk kanë guxuar ta trajtojnë temën e rilindjes së dashurisë: një gjë e tillë duhet të jetë e pamundur. [...]
Informata rreth publikuesit
Libraria Buzuku Bookshop
Prishtinë
044248934
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »