SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vajzat e Princeshës Sulltana - Jean Sasson
Çmimi :
€7.50
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '14
ID e produktit :
44138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
'...një udhëtim i trishtueshëm dhe këmbëngulës me Princeshën Sulltana, për të fokusuar të gjitha padrejtësitë që bëhen ndaj grave, ndaj kësaj shtrese të shoqërore të sakrifikuar e të pambrojtur... Princesha Sulltana ka lënë gjurmë të thella në vetëdijen time, më jep shpresë dhe më lë të kuptoj se gjithmonë duhet gjetur një mundësi për të shmangur dhe denoncuar dhunën. “Vajzat e Princeshës Sulltana” është një apologji kundër dhunës ndaj grave.'
Informata rreth publikuesit
Libraria Buzuku Bookshop
Prishtinë
044248934
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »