SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
blackberry
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
ID e produktit :
44937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes te gjitha llojet e Blackberry te perdorur dhe te ri , po ashtu muj te bej edhe servis te blackberry .

per me shume informata rreth blackberry mund te me kontaktoni : 049 541 215 .Mund te bej edhe porosi nese ju deshironi ndonje tel. me shum te parave prej 1000+EURO

me keto shuma te veqanta e kam te lire tani vetem blackberry porsche design P'' 1982 eshte pak i perdorur me qmim prej 800 euro .. dhe mund te bej porosi te ri qe kushton 1100 EURO ..

dhe bb porsche design GOLD kushton rreth 4000+ euro
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »