SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blackberry z10
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '15
ID e produktit :
44939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Blackberry Z10 ,
blackberry z30 me Cmim : 250 i perdorur
nuk vjen me qmim me te lire se keto qe jan te dhena dhe nuk bej ndrrim
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
Fushe kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »