SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ZERIME ME QERA
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
ID e produktit :
45059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Zerime me qera te kualitetit te lart te firmes gjermane, DYNACORD 4200 Watt, Mikseta dynacord 16 hyrje dhe Mikrofoni ajror (pa kabell) me qmime promocionale.Per darsma,party dhe ahengje te ndryshme.

KONTAKTI
044 14 88 55
049 660 405
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prishtinë
044846327
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »