SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SPIRULINA – alga mahnitëse!
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
45067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Spirulina renditet në mesin “super ushqimeve” natyrale, sepse përmban shumë vlera ushqyese, jashtëzakonisht e pasur me proteina, hekur, beta-karoten (30 herë më shumë se karrotat), vitamina dhe minerale. Spirulina ofron minerale të tilla si hekuri, kalciumi, fosfori, jodi, magnezi, zinku, seleni, bakëri, kromi dhe kaliumi.
Spirulina është një lloj alge me ngjyrë blu në të gjelbër, e cila ka një profil super të ushqyeshëm. Mund ta shtoni atë në formë pluhuri në lëngjet që konsumoni përditë. Do të vini re ndryshimin e ditëve kur merrni spirulina që jeni me më tepër energji, më të qartë në të menduar dhe me më humor të mirë, se sa në ditët kur nuk e merrni.
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »