SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
"IDEAL" KAMINA - OXHAQE ~ Ju ofrojm oxhakun qe keni enderruar"‏
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '17
ID e produktit :
45131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju ofrojm oxhakun qe keni enderruar me cilesi te cilen ju garanton experienca shume vjecare qe nga viti 2003.

Tek ne mund te gjeni : Kamina, Kamina Montues, Kamina Elektrik, Kamina te kompletuar (të importuar nga Italia), Etj..

Na gjeni në :
Magjistrale : Prishtinë - Shkup - Kilometri i 15.

Për më shumë modele dhe punët qe ne i kemi bërë mund të informoheni në këtë uebfaqe : www.Kamin.al  .


Nr kontaktues : +37744/124-992, 049/160-128, 044/944-305
Informata rreth publikuesit
IDEAL KAMINA
Ferizaj
+37744124992
Magjistrale : Prishtinë - Shkup - Kilometri i 15. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »