SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Playstation 2 Slim ORIGINAL
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '14
ID e produktit :
45159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Sony Playstation 2 Ne gjendje Shum te mir(perfekte). Eshte i ruajtur pa asnje defekt eshte krejtesisht i rregullt eshe i perdorur shum pak vetem 1 muaj qe eshte bler .
Sony Playstation Vjen me te gjitha Pajisjet percjellese
Si USB 2GB Posedon Lojen Pes 2014
Memory Card 8gb
2Gjojstika Njera Gjostik eshte e Bardhe dhe me Kabllo ndersa Gjojstik eshe pa kabllo vetem me Wireles
dhe 1 CD Sony PlaystatioN
Shitet Urgjent
Ju munt te kontaktoni ne www.facebook.com/profile.php?id=100003498840147  ose 044 751 096
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »