SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gewit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '14
ID e produktit :
45176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne jemi perfaqesues te firmave boterore ne kosove dhe bejme shitjen online te markave boterore .veshjet mund ti shihni ne facebook ne linkun e meposhtem . Pagesa behet cash , dergesa ne lokacionin tuaj eshte falas (Brenda Kosoves
Te interesuarit mund te na shkruajne ne faqen tone ne facebook .
www.facebook.com/gewit11  ose ne numrin 045335384
Informata rreth publikuesit
ZAP
Burim
048212311
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »