SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhirime & Fotografi & Montazh Profesionale në të gjitha Eventet
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '14
ID e produktit :
45222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
xFOCUS MEDIA është kompani me provoj 12 vjeçare që nga viti 2002 në Fushën e MultiMedia Production si dhe në Programim . Bëjmë xhirimin dhe fotografim nëpër të gjitha eventet dhe gëzimet tjera familjare si: Konferenca, Dasma & Fejesa, Koncerte, etj, Në kualitetin më të lartë Full HD 1080pixel me montazh profesionale.

Për informata shtesë kontakto:
Tel: 044/466-114 & 049/267-667
E-mail: xfocusmedia@gmail.com & info@xfocusmedia.com
Web: www.xfocusmedia.com 
Official FanPage: www.facebook.com/xfocusmedia 
Official Facebook Live Contact : www.facebook.com/xfocusmediaofficial 
Informata rreth publikuesit
Xfocus
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »