SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ProBook 6360b i5 / 8GB / super ofert
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '14
ID e produktit :
45224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cpu i5 gjenerata e 3-te 2.50 GHz , me 4 berthama

Ram 8GB DDR3

HDD 300GB WD Black Scorpio Maximum Performance

2MP Camera

Intel HD Graphics 3000 - 1GB

Bateria e mban 5 ore

Super i rujtun pa grritha dhe duket si i sapo nxerrun prej paketimi,
Garancion 8 muj
Preferohet per Studenta apo IT qe ju duhet laptop i dedikuar per qendrushemeri me te madhe se laptopat standard.

www.youtube.com/watch?v=gBP5Gnb4Ndc 
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
044785178
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »