SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DYER GARAZHE - Made in Germany
Çmimi :
€123.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
ID e produktit :
45248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GLOBBUS SJELL RISI - DYER PER GARAZHA - PRODHUESI NGA ZVICRA

MADE IN SWITZERLAND

TANI MUND TE ZGJEDHNI DYER NGA DY PRODHUESIT ME TE MIRE EUROPIAN NGA GJERMANIA DHE ZVICRA!KOMPANIA GLOBBUS,E SPECIALIZUAR DHE ME AUTORIZIM NGA PRODHUESIT ME TE MEDHENJ EUROPIAN PER :
-DYER TE GARAZHAVE
-DYER INDUSTRIALE
-MOTOR PER DYER
-DYER ME SENZOR
PAISJE HIDRAULIKE PER NGARKIM-SHKARKIM TE MALLRAVE

VIZITONI SALLONET TONA NE:

-PRISHTINE ,KODRA E TRIMAVE 044 888 475 , 044 113 718
-GJILAN,RR. E FERIZAJIT , 044 147 284 , 049 147 284
-PRIZREN , LAGJA ARBANA , 044 255 079

www.globbus-ks.com  www.youtube.com/watch?v=d4-VaArX4LU 
Informata rreth publikuesit
NTP GLOBBUS
Prishtinë
044 888 475
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »