SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rollera (roshulla) te reja nga Gjermania!
Çmimi :
€49.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '14
ID e produktit :
45464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rollera (Roshulla) Silikon Te Reja Nga Gjermania Super Qmim! Jan Te Sapoardhura Nga Gjermania te pa perdorne , Model 2014 , i jap me super qmim pasi qe i mar me shumic , Shes Me Shumic Dhe Pakic.
Rollerat jan origjinale Silikon , poashtu jan te pajisura me qelesa , numri i tyre shkon nga 35-39 Varesisht nga nevoja pasi qe mund te rriten dhe zvogelohen.
FOTOT JAN ORIGJINALE!

Kontakt: 045 578 361
SUPER QMIM !!! MODEL 2014!!!
Qmimi i Diskutueshem!
Informata rreth publikuesit
Nita
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »