SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kompjuterine me tavoline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '14
ID e produktit :
45575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kompjuterine me keto karakteristika:

CPU: Intel Core2Duo E7400 @2.80 Ghz
RAM: 2.5GB DDR2
Kartela Grafike: NVidia GeForce 9500GT 1GB
Motherboard: ASUS P5KPL-AM SE
HDD: 320GB @5400rpm
Monitori: ASUS 19.5inch
DVD-RW (lexon dhe shkruan CD, DVD si dhe DVD+R DL DVD-R DL)

Periferite: Maus, Tastiere, Kamere, Mikrofone, Zerues

Tavolina eshte ne gjendje te mire.

Kompjuteri eshte blere i ri dhe eshte i perdorur vetem per nevoja personale.

Nr kontaktues: 044 815 231
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »