SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KULET LEKURE UK.LEATHER SERIES
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '14
ID e produktit :
45649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES KULETEN E LEKURES PER MESHKUJ UK. KULET LEKURE UK.SERIES E RE PA PERDOR E BLEME JASHT DIMENSIONET 10 X 9 CM NGJYRA E ZEZE MAT KULETA POSEDON 6 VENDE PER KARTA TE BAKES DHE DOKUMENTA 2 DOLLAPA PER PARE TE LETRES SI DHE 1 VEND PER FOTO SHIHNE NE FOTO
Informata rreth publikuesit
R
Prishtinë
044911160
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »