SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VARSE PER QELSA BMW & MERCEDES
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '14
ID e produktit :
45650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VARRSET METALI PËR XHIPA BMW X5 DHE X6 & MERCEDES SHUME KUALITET
TË REJA PA PËRDOR DISA ME KUTIA SHUMË TË MIRA DHE TË RRALA
SHIHNI NË FOTO QMIMI PREJ 12-15 euro per cop
Informata rreth publikuesit
R
Prishtinë
044911160
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »