SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tricikla | Chipolino
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '14
ID e produktit :
45656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tricikla | Chipolino

- nga mosha 1,5 vjet
- Tendë lëvizëse, dorëz dhe mbrojtëse
- Kuti muzike në pjesën e dorëzes.
Informata rreth publikuesit
Chipolino Kosovë
Prishtinë
044300007
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »