SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shes garnituren e dhomes
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '14
ID e produktit :
45736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjentisht shes garniturën për dhomën e ndejës qe përfshin: 3 ulës, 2 ulës, kolltuk, po ashtu dhe një dollap. Te gjitha janë ne gjendje shume te mire dhe te ruajtura. Çmimi 500 €.Per detaje ju lutem te me kontaktoni ne nr te tel.044116922
Informata rreth publikuesit
Pranvera
Prishtinë
044116922
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »