SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Navigacion Kosova
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
ID e produktit :
45739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjm shitjen e CD DVD të navigacionëve për AUDI:
(A4) S4 RS4
(A5) S5 RS5
(A6) S6 RS6
(A8) S8
(Q7) SQ7
Versioni I navigacionit eshte version me i ri 2014
Harta përmban të gjitha rrugët në vendet si: Kosovë Shqiperi Maqedoni Mali I zi Serbi Belgjik Gjermani Findland Greqi Angli Irland Itali Kroaci Holand Zvicer Sloveni Slovaki Spanj Hungari si dhe shume shtete tjera.
Perveq rrugëve harta permban edhe parkingat hotelet spitalet dhe shume tjera.
Po ashtu kemi edhe navigacion per MERCEDES:
A CLASS
B CLASS
C CLASS
ML CLASS
GL CLASS
R CLASS etj etj.....

BMW: 1-she 3-she 5-she

Volvo: S80 V70 V70 XC70 C30 C70 S40 V50 XC90...

Ju lutemi te informoheni vetem ne telefon jo me email
Numrat: 045-53-30-30
045-57-99-09
Ju faleminderit per mirëkuptim.
Informata rreth publikuesit
Navigacion
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »