SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina dhe karriga per restaurant/kafeteri/bar
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '14
ID e produktit :
45745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet invertari per kafe/bar/restaurant: Tavolinat dhe karrigat jane te ruajtura shume. Jane te perdorura vetem 4 muaj. Tavolina per brenda (te zeza) - 6 tavolina x 4 karriga te zeza lekure. Tavolina per jashte (ngjyre druri) - 7 tavolina x 4 karriga. Shanku 4 x 1 m - me rafta nen shank dhe me 4 ndarje. Furre 80 x 60 cm - me rryme per sandwich-a. Furra eshte me gure brenda. Te interesuarit mund ta shohin invertarin kurdo - 045 831 720
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Prishtinë
045831720
Rr. UCK, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »