SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CREATIVE PRO STUDIO - Events Production
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '14
ID e produktit :
45768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme xhirime dhe fotografi profesionale me pajisje profesionale ne KUALITETIN FULL-HD Fejesa, Dasma, Kanagjeqe, Syneti si dhe tubime e ahengje te ndryshme.

Gjithashtu ofrojme edhe DJ, zerim si dhe tupana dhe surle.

www.facebook.com/StudioCreativePro 

Qmimi sipas marrveshjes dhe i negociushem varesisht se per qfar ahengu behet fjale. Mund ta kontaktoni grupin tone ne numrat e tel. 044/544-788 ose 049/544-787 (Viber, WhatsApp, Tango).

Ne mbajme pergjegjesi per punen dhe jemi te hapur per klientin, shembujt tone mund ti shihni edhe ne www.facebook.com/StudioCreativePro  si dhe mundemi pa problem te takohemi per te treguar per punen tone me ne detaje.

- Kamera te markes SONY ne kualitet FULL-HD.
- Fotografi me aparat nga marka Nikon.
- Montazh profesional ne Video dhe Fotografi
- Print foto
- Foto Albume te kualitetit shume te larte.
- Surle dhe Tupana.
- Katallogun me 280 lloje te ftesave me dizajnet me te mira ne Kosove si dhe ftesa PUNIM DORE per Fejesen, Martesen, Synetin apo ahengun tuaj.

Si dhe shume e shume sherbime te tjera. Thjesht, thirrni ne numrat tone te telefonit dhe ne ju informojme me gjeresisht per punen dhe sherbimet tona.Ju lutemi mos na kopjoni reklamen tone ne peshkuiarte.com siq keni ber deri me tani, me respekt Creative Pro Studio.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Prishtinë
044544788
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »