SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lumia 520
Çmimi :
€145.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '14
ID e produktit :
45804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Lumia 520 , ne gjendje te rregull , pa defekte eshte i ruajtun
dhe eshte i blem ne Gjermoni nga kompania "O2" , Çmimi mund te zbritet pak per te interesuarit serioz.

Kontakti : 045 501 696

Procesori : Duo 1.0 GHz ( 1+1 GHz)
Memorie : 8 GB + 4Gb SDCard + 5Gb nga One Drive Online = 17GB
Sistemi Operativ : Windows Phone 8.1 Black
Ram Memorie : 512 MB
Paisje tjera : Adapterin (mbushesin) origjinal nga Nokia
Gjuha: Te gjitha gjuhet e botes perfshire edhe gjuhen Shqipe
Ngjyra: kapakun e bardh por mund ti ndrrohet .

Programet : i bajn te gjitha programet si : Messenger Facebook , WhatsApp , Viber , Skype, Instagram, Facebook, Cortona (asistent personal), Navigacioni online dhe offline per te gjitha vendet e botes , etj....

Lojrat i bejn te gjitha , si : Subway Surfers , Angry Birds, Call of Dead,Minion Rush , Temple Run 1 dhe 2 ,Flapy Bird, Asphalt 8: Airborne ( pa pages) e shume lojra te tjera...
Informata rreth publikuesit
Florim
Podujevë
Podujeve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »